نمایندگی پنل اس ام اس و سامانه ارسال انبوه پیامک

نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف اس ام اس ده در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نحوه درآمد نماینده

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۲۴ پنل در ماه در حدود ۳.۶ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۵۰ تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۲۵۰ هزار تومان خواهد رسید.

پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز ۳۵۰۰ پیامک (تعداد فوق العاده پایین) ارسال کنند و هر پیامک ۳.۵ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق ۳۵۰ هزار تومان خواهد بود.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از اس ام اس ده، شما هم یک سامانه مشابه اس ام اس ده به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم اس ام اس ده، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از اس ام اس ده نخواهد بود و کاملا مستقل از نام اس ام اس ده می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی اس ام اس ده، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از ۲۰ امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالیت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و… کاربران خود آگاه باشید.

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

شروع یک کسب و کار موفق

همین الان ثبت نام و نمایندگی خود را فعال و یک کسب و کار سود آور و موفق را شروع کنید.

ایجاد وب سایت اختصاصی سرویس دهی پیامک

با اخد نمایندگی، یک سامانه مدیریتی برای ایجاد کاربر و نماینده خواهید داشت و با خرید بسته پیشرفته نمایندگی می توانید علاوه بر سامانه مدیریتی یک وب سایت اختصاصی برای ارائه مشخصات، امکانات، بسته ها و تعرفه ها برای کاربران خود داشته باشید.

نمونه درآمدی نماینده اس ام اس ده

در زیر ما نمونه درآمد نمایندگی را با در نظر گرفتن حداقل ترین فعالیت یک ماهه بررسی کرده ایم، گزارش زیر با در نظر گرفتن حداقل فعالیت یک نماینده در نظر گرفته شده و همانند نمایندگان برتر ما امکان فعالیت چندین برابر به سادگی و با فعالیت بیشتر امکان پذیر است.

فروش پنل پیامک۲۴%
۲۴%

اگر شما روزهای اداری هر ماه ۱ پنل به فروش برسانید با در نظر گرفتن ۲۴ روز کاری شما ماهیانه ۲۴ پنل میفروشید و این حداقل فروش شما است

ارسال پیامک انبوه۱۰%
۱۰%

اگر شما ۲۵ کاربر داشته باشید که به طور میانگین ماهیانه ۴۰۰۰ پیامک می فرستند (ارسال روزانه ۱۳۰ پیامک توسط هر کاربر)، ارسال ماهیانه شما به ۱۰۰.۰۰۰ پیامک می رسد.

واگذاری خط اختصاصی۵%
۵%

از ۲۴ مشتری جدید ماهیانه شما، حداقل ۵ نفر نیازمند خطوط اختصاصی با ارقام کمتر و شماره های بهتری هستند.

واگذاری نمایندگی۱%
۱%

جذب ماهیانه یک نماینده از اقوام، آشنایان، همکاران و دوستان مطمئنا کار سختی نخواهد بود و علاوه بر سود اولیه به صورت طولانی مدت سود رسانی خواهد داشت.

صورت حساب حداقل درآمد شما در یک ماه

جمع کل : ۶,۵۰۰,۰۰۰

تعرفه دریافت نمایندگی اس ام اس ده

نمایندگی ویژه
۸۹۹۳۹۹ هزار تومان
 • ۱۰۰۰ (پیامک)
 • ۱۰.۵ تومان
 • ۳۹۹ هزار تومان

نمایندگی مستقل
۵۹۹۱۹۹ هزار تومان
 • ۱۰۰۰ (پیامک)
 • ۱۱.۴ تومان
 • ۱۹۹ هزار تومان

نمایندگی پایه
رایگان هدیه
 • ۱۴.۹ تومان
 • رایگان

 • فول امکانات پنل کاربری
 • + امکان ارائه پنل نمایندگی
 • + امکان ارائه پنل کاربری
 • + وب سایت اختصاصی کاربر
 • اعتبار هدیه
 • تعرفه پیامک
 • شماره اختصاصی هدیه
 • ثبت نام و فعال سازی آنی
 • قیمت سامانه

سی روز بازگشت هزینه

پشتیبانی شبانه روزی

آموزش کامل کار با سامانه

نیازمند اطلاعات بیشتری هستید؟

بی صبرانه منتظر صدای گرم شما هستیم، همین الان تماس بگیرید.

تعرفه پیامک خطوط اختصاصی و عمومی

اپراتورتعرفه هر پیامک (تومان)
۱۰۰۰۱۳.۳
۲۰۰۰۱۳.۳
۳۰۰۰۱۳.۳
۵۰۰۰۱۰.۵
۰۲۱ و ۰۲۶ ثابت۱۲.۲
پیام صوتی۲.۲

تعرفۀ ارسال پیامک از خطوط مختلف طبق جدول زیر محاسبه می‌شود:
به هر یک از نمایندگان یک خط اختصاصی ۵۰۰۰ با قابلیت ارسال و دریافت به عنوان هدیه ارائه خواهد شد.
به هر نماینده شش خط عمومی رند جهت تخصیص به کاربران تعلق می‌گیرد.
این خطوط از ۵ اپراتور ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۲۱۰۰۰ می‌باشند.
اکثر تعرفه‌های اس ام اس ده بر اساس خطوط deliver-based می‌باشد و هزینۀ پیامک‌های نرسیده به مقصد به حساب کاربر باز می‌گردد.
برخی از شرکت‌های مشابه بر اساس خطوط send-based تعرفه‌های کمتری را ارائه می‌دهند که در نهایت ارزش چندانی نخواهد داشت.
شماره‌های عمومی قابل استفادۀ تمام کاربران بوده و قابلیت دریافت پیامک ندارند. این شماره‌ها جهت ارسال انبوه بر اساس بانک سامانه می‌باشد.
نمایندۀ محترم می‌تواند علاوه بر خطوط رایگان با %۱۰ تا ۲۰% تخفیف مخصوص نماینده اقدام به خرید خطوط اختصاصی نامحدود جهت کاربران نماید.

سوالات متداول

پاسخ سوالات متداول برا اخذ نمایندگی اس ام اس ده

بله، غیرفعال سازی نمایندگی و بازگشت وجه تا ۳۰ روز و به هر علتی امکان پذیر است.

فهرست